W spotkaniu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzyń, Górnik Łęczna pokonał pewnie mistrza Chorwacji, ZKN Split 4:1 i awansował do kolejnej rundy.

W spotkaniu z Chorwatkami to zespół mistrza Polski stawiany był w roli faworyta jednak podopieczne Piotra Mazurkiewicza na pierwszą bramkę czekały do 28 minuty gdy na listę strzelców wpisała się Hmirova. W drugiej częściej spotkania wynik podwyższyła w 68. minucie Zdunek, a niespełna 120 sekund później z drugiego trafienia mogła cieszyć się Hmirova. ZKN Split odpowiedział w 78. minucie po bramce Medić jednak ostatnie słowo należało do gospodyń, które dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry ustaliły wynik za sprawą Zdunek. Górniczki kolejnego rywala poznają w dniu jutrzejszym.