W miony weekend rozegrano trzy spotkania w rozgrywkach PGNiG Superligi.

6 listopada MMTS Kwidzyn podejmował u siebie Górnik Zabrze. Mecz 7. kolejki padł łupem Górnika, który rzutem na taśmę wygrał 24:23. Najwięcej bramek zdobył Czuwara, który pokonał golkipera gospodarzy siedmiokrotnie.

Dzień później, w sobotę, pewne zwycięstwa odnosili miejscowi. W Gdańsku Wybrzeże okazało się lepsze od Chrobrego Głogów. Pierwsza połowa wyrównana. Dobrze spisywali się dwaj bramkarze, lecz do szatni w lepszych nastrojach schodzili gospodarze, którzy prowadzili 13:12.

Ostatecznie więcej sił zachowali gdańszczanie, którzy mecz 6. kolejki wygrali 29:25.

W Płocku Wisła rywalizowała z Zagłębiem Lubin. Mecz odbywał się w ramach 6. kolejki. Bardzo dobre interwencje na początku gry notował bramkarz gospodarzy – Morawski. Zdecydowanie lepiej prezentowali się gospodarze, lecz w momencie kary minutowej dla Serdio, goście zdołali złapać kontakt. Ostatecznie spora ilość celnych rzutów Daszka sprawiła, że Wisła schodziła do szatni prowadząc 19:10.

W drugiej połowie gospodarze zrzucili z tonu, lecz zdołali zwyciężyć 31:25.