23 listopada odbyły się kolejne mecze PGNiG Superligi. W Puławach zakończono 9. kolejkę.

Miejscowe Azoty podejmowały u siebie Stal Mielec. Już pierwsza połowa wskazała jednoznacznego faworyta do zwycięstwa. Gospodarze prowadzili ośmiobramkową różnica.

W drugiej odsłonie gry przyjezdni próbowali przedzierać się przez obronę gospodarzy, ale dobrą formą imponował Bogdanov. Ostatecznie Azoty zwyciężają 35:21.

W drugim meczu do Zabrza przyjechał Energa MKS Kalisz. Obie drużyny zagrały na porównywalnym, ale średnim poziomie. Nie brakowało niedokładnych rzutów, co dawało większe pole do popisu linie obrony. W drugiej połowie czerwoną kartkę obejrzał Łyżwa, co przeszkodziło Górnikowi w skutecznym bronieniu się, jak i gonieniu rywala. Ostatecznie komplet punktów wywożą goście, którzy wygrali w Zabrzu 25:24.