W meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzyło się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Ostatecznie Śląsk wygrał to spotkanie 2:0.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już po 4 minutach gry. Stało się to kilku niedopuszczalnych błędach defensywy Podbeskidzia po których właściwie niekryty Robert Pich umieścił piłkę w siatce.

W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy już więcej bramek i do szatni w zdecydowanie lepszych nastrojach mogli schodzili piłkarze Śląska Wrocław.

Na następną bramkę w tej rywalizacji musieliśmy poczekać aż do 67 minuty. To właśnie wtedy swoim precyzyjnym strzałem ze skraju jedenastego metra piłkę w siatce umieścił 20-letni Marcel Zylla.

Ostatecznie mecz w Bielsko-Białej zakończył wynikiem 2:0 dla gości. Tym samym Śląsk Wrocław wskakuje na 4 miejsce w ligowej tabeli.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Peskovic, Komor, Kocsis, Gach, Rundic, Danielak, Sierpina, Marzec, Rzuchowski, Sitek, Roginic, (Ubbink), (Myakushko), (Nowak), (Gutowski), (Martin)

Śląsk Wrocław: Putnocky, Stiglec, Tamas, Celeban, Pawłowski, Mączyński, Musonda, Pałaszewski, Praszelik, Pich, Exposito, (Zylla), (Sobota), (Piasecki), (Janasiak), (Makowski)