W meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów 2020/2021 pierwsze punkty zapisała na swoim koncie drużyna FC Midtjylland.

Duńczycy mierzyli się na wyjeździe we Włoszech, gdzie podejmowała ich Atlanta Bergamo.

Bramka otwierająca wynik spotkania padła już w 13. minucie. Drogę do siatki znalazł Alexander Scholz, który wykorzystał zamieszanie po rzucie wolnym i pięknym strzałem pokonał z linii pola karnego golkipera gospodarzy – Sportiello.

Niestety, w drugiej połowie bramkę na wagę remisu zdobyli gospodarze. Dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Cristian Romero, który głową umieścił piłkę w siatce.

Liga Mistrzów, 01.12.2020.                                                                                          Atlanta 1:1 FC Midtjylland