Derby Country zremisowało 1:1 z Coventry City w piętnastej kolejce Championship. Na boisku od pierwszej minuty zameldował się Krystian Bielik, w drugiej połowie pojawił się Kamil Jóźwiak.

Krystian Bielik po bardzo ciężkich ostatnich miesiącach spowodowanych poważną kontuzją, pojawił się we wtorkowym spotkaniu na murawie od pierwszej minuty. Był to drugi występ naszego reprezentanta w obecnym sezonie. Były zawodnik Arsenalu został ustawiony jako jeden z dwójki środkowych pomocników i zebrał znakomite recenzje za swój występ. Polak został chwalony w jaki sposób rozgrywał piłkę, za odważne podania oraz umiejętności techniczne.

Udział przy bramce miał wprowadzony na murawę inny reprezentant Kamil Jóźwiak. Gdy wydawało się, że zespól Polaków zgarnie trzy punkty, w 90 minucie spotkania goście zdołali wyrównać.

Derby Country obecnie zamyka ligową tabelę, z dorobkiem ośmiu punktów.