Spotkanie Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain – Instanbul Basaksehir zostało przerwany w 14. minucie, po tym gdy piłkarze mistrza Turcji oskarżyli rumuńskiego sędziego o rasizm. W proteście opuścili boisko. Poparli ich też piłkarze PSG. Mecz nie został już wznowiony, a ustalono, że zostanie dokończony w środę o godz. 18:55. Zmianie uległa obsada sędziowska. Arbitrem głównym będzie Holender Danny Makkelie. Na liniach pomagać mu będą rodak Mario Diks i Polak Marcin Boniek. Na sędziego technicznego wyznaczono zaś kolejnego z Polaków – Bartosza Frankowskiego. Jakub Winkler będzie z kolei rezerwowym arbitrem liniowym.

Bartosz Frankowski we wtorek zadebiutował w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jego zespół poprowadził mecz 6. kolejki grupy E, w którym zespół Stade Rennais FC zmierzył się na swoim boisku z Sevillą FC (1:3). Frankowski był arbitrem głównym zawodów, a na liniach asystowali mu właśnie Marcin Boniek i Jakub Winkler. Sędzią technicznym był Daniel Stefański, VAR – Szymon Marciniak, a AVAR – Paweł Raczkowski.