Daniel Łukasik wpisał się na listę strzelców w spotkaniu 16. kolejki tureckiej ekstraklasy, a jego zespół pokonał Yeni Malatyaspor 3:1.

Były zawodnik Lechii Gdańsk otworzył wynik spotkania w 4. minucie po tym jak wykorzystał błąd bramkarza gości, który wypuścił piłkę przed siebie, a pięciokrotny reprezentant Polski uderzeniem z pięciu metrów umieścił piłkę w siatce. Przed zakończeniem pierwszej części spotkania wynik podwyższył z rzutu karnego Joseph Paintsil. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Youssoufa Ndayishimiya na niespełna kwadrans przed zakończeniem spotkania. Dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry wynik spotkania ustalił Torgeir Borven.

Dla Łukasika było to drugie trafienie z rzędu. Dzięki zwycięstwu jego zespół awansował na siedemnaste miejsce w tabeli.