Źródło: Goal.pl

Damian Kądzior po niezbyt udanym pobycie w Eibar zdecydował się na odejście z klubu na wypożyczenie. Zainteresowanych klubów nie brakuje, najpoważniejszym kierunkiem wydaje się być jak na razie Turcja.

Na pewno polskiemu pomocnikowi nie można odmówić jednej rzeczy- starał się. Uczył się hiszpańskiego, trenował indywidualnie oraz skupiał się na aspektach taktycznych swojej drużyny.

Niestety to nie wystarczyło do zaimponowania Jose Lusiowi, który regularnie posyłał Kądziora na ławkę.

W związku ze swoją kiepską sytuacją klubie i ambicją pojechania na Euro Kądzior zdecydował się poprosić swój klub o możliwość wypożyczenia.

Eibar zgodziło się na żądania Polaka. W tej chwili kierunkiem, o jakim najwięcej się mówi w temacie Kądziora jest Turcja. Według niektórych źródeł nawet 7 tureckich klubów byłoby zainteresowane ściągnięciem do siebie Polaka.

Najpoważniejszym kandydatem wydaje się być Alanyspor. To klub, który w obecnym sezonie zajmuje 5 lokatę w tabeli tracąc do lidera tylko 5 punktów.

W Turcji Kądzior mógłby dostać wymarzone minuty ale to też nie jest do końca pewne. Przecież jak dobrze wiemy tureckie warunki są dość specyficzne i nie każdy piłkarz się w nich odnajdzie.

Niestety na chwile obecną wyjazd Damiana Kądziora na Euro 2021 stoi pod dużym znakiem zapytania. Na pewno nasz selekcjoner długo się zastanowi przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie tego zawodnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!