Świderski

Karol Świderski zdobył dwie bramki w 20. kolejce greckiej Ekstraklasy. Jego PAOK Saloniki pokonało u siebie Panetolikós GFS.

W pierwszej połowie bramkę dla gospodarzy strzelił Murg, z kolei podwyższenie prowadzenia dał w 52. minucie Schwab. Kilkaset sekund później bramkę na 3:0 zanotował Tzolis.

Na tym nie koniec emocji. W 61. minucie do głosu doszedł Świderski, który na boisku przebywał od początku spotkania. Polak otrzymał piłkę na piątym metrze, minął bramkarza i mimo asekuracji obrońcy zdołał wpakować piłkę do siatki.

Wynik spotkania ustalono w 90. minucie, kiedy to ponownie na liście strzelców wpisał się Karol Świderski, który w tym sezonie Superleague Ellada strzelił 9 goli. Jego PAOK, który dzisiejszy mecz zwyciężył 5:0 zajmuje w tabeli 4. miejsce z dorobkiem 39 pkt.