Ilfe Lundberg fot. PLK

Z obozu ekipy Zastalu ENEI dochodzą bardzo ciekawe wiadomości. Mistrz Rosji i Euroligi jest zainteresowany Ilfe Lunbergiem. Duńczyka łączy z mistrzami Polski ważny kontrakt.

 

W kontrakcie obrońcy zielonogórzan jest ponoć kwota odstępnego. Wg nieoficjalnych informacji mówi się o kwocie 300000 dolarów. Rosjanie zainteresowali się tym koszykarzem, który notuje doskonały sezon, jest jedną z gwiazd mocnej ligi VTB. Warto przypomnieć, że Lundberg otrzymał statuetkę „MVP grudnia” w VTB. Duńczyk w pięciu meczach notował 22,4 punktu, 5,4 asysty i 3,8 zbiórki. Enea BC Zastal wygrał 4 z 5 spotkań w grudniu 2020.

Informację o możliwym odejściu Lundberga jako pierwszy podał na Twitterze litewski dziennikarz Donatas Urbonas. Słychać jest również głosy, że CSKA jest gotowe zaproponować zawodnikowi 2,5 letni kontrakt.

Zastal ponoć szuka zawodnika. Zielonogórzanie ponoć kontaktowali się z agentem Davida Brembly’ego. Ponownie w ostatnim czasie. Ten jednak występuje teraz w Bundeslidze. Deadline transferów to 26 luty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!