Piłka nożna

W środowy wieczór polscy piłkarze reprezentowali swoje klubowe zespoły w rozgrywkach pucharowych. Niestety zarówno Piotr Zieliński jak i Jakub Moder wraz z Michałem Karbownikiem odpadli z walki o zwycięstwo w zawodach.

Piotr Zieliński i jego Napoli po pierwszym bezbramkowo zremisowanym meczu udali się do Atalanty na rewanż w ramach półfinału Pucharu Włoch. Drużyna naszego reprezentanta musiała jednak uznać wyższość rywali przegrywając 3:1. Piotr Zieliński wyszedł w pierwszym składzie rozgrywając 64. minuty.

Jakub Moder i Michał Karbownik doczekali się swojego debiutu w barwach Brighton. Pierwszego spotkania dla nowego klubu nie będą jednak wspominali zbyt dobrze. Pomimo rozegrania pełnych 90 minut w meczu przeciwko Leicester odpadli w 1/8 FA Cup przegrywając 0:1 po golu w doliczonym czasie drugiej połowy.