W spotkaniu 19.kolejki Fortuny I Ligi Radomiak Radom przegrał na własnym stadionie z Chrobrym Głogów 1:2. Podopieczni Dariusza Banasiaka pomimo porażki utrzymali miejsce w strefie barażowej o awans do PKO Ekstraklasy.

Spotkanie w Radomiu idealnie rozpoczęło się dla zespołu przyjezdnych, którzy już w piątej minucie wyszli na prowadzenie po tym jak prostopadłe zagranie od jednego z kolegów wykorzystał Robert Mandrysz, który pokonał Kochalskiego. Gdy wydawało się, że pierwsza część spotkania zakończy się jednobramkową przewagą Chrobrego w doliczonym czasie gry wynik spotkania podwyższył Dominik Dziąbka. Gospodarze mogli zmniejszyć przewagę w 62. minucie jednak uderzenie Angielskiego okazało się minimalnie niecelne. W 84. minucie boisko musiał opuścić Piła, który otrzymał drugą żółtą kartę. Chwile później Sirk zdecydował się na uderzenie jednak znakomitą interwencją popisał się Leszczyński, który uchronił zespół z Głogowa od utraty bramki. W 86. minucie Radomiak za sprawą Karola Angielskiego zmniejszył przewagę. Do końca spotkania wynik nie uległ jednak zmianie i to zespół przyjezdnych mógł świętować zdobycie trzech punktów.