Tenis

Magdalena Fręch przegrała w pierwszej rundzie kwalifikacji do turnieju WTA 1000 z Japonką Misaki Doi i nie zagra w turnieju głównym w turnieju w Dubaju

Sklasyfikowana na 83. miejscu w rankingu WTA reprezentantka Japonii była faworytką meczu z polską tenisistką jednak pierwszy set był wyrównany, a o zwycięstwie Misaki zdecydował dwunasty gem w którym Fręch straciła gema przy własnym serwisie. Jednak wcześniej zawodniczki traciły własny serwis aż czterokrotnie. Drugi set rozpoczął się od prowadzenia 2:0 Japonki jednak w piątym secie Fręch przełamała rywalkę by w kolejnym gemie doprowadzić do wyrównania. Niestety kluczowy okazał się ósmy gem w którym Polka straciła własny serwis. Sklasyfikowana na 161. pozycji w rankingu Polka mogła jeszcze wrócić do gry jednak nie wykorzystała dwóch break pointów.