Rozpoczyna się kolejny dzień zmagań w LaLiga. Dzisiaj pod lupę bierzemy zmagania Katalończyków na swoim obiekcie. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów nie mają już zbyt wielu możliwości na tytuł w obecnym sezonie, dlatego też skupimy się na dzisiejszym spotkaniu z ostatnią w tabeli Huescą.

Korzystać będziemy z zakładu specjalnego w LVBET, jeśli więc nie posiadacie jeszcze konta u wspomnianego bukmachera, warto założyć je z banneru powyżej na naszej stronie!

 

Zmotywowani na puchar. Gramy wygraną FC Barcelony w obu połowach.

 

Jak widzicie, postanowiliśmy skupić się tylko i wyłącznie na działaniach gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu. Za ich wygraną przemawia wiele argumentów.

 

Utracili oni perspektywy na inny tytułu, co potęguję chęć triumfu w LaLiga. W chwili obecnej, mając rozegrany jeden mecz mniej, tracą do drużyn z Madrytu zaledwie kilka oczek. Daję im to spore nadzieję, jeśli odpowiednio się zmobilizują.

Jakościowo skład Barcelony jest dużo lepszy od ich dzisiejszych rywali, co dodatkowo determinuję do tego, aby było to spotkanie typu „Must win”.

 

Spotkania na Camp Nou nie należą do najprostszych. Ostatnia w tabeli Huesca potrafi postawić się swoim przeciwnikom, jednak finalnie rzadko uzyskują rezultat trzech punktów, szczególnie podczas meczów wyjazdowych. Ostatnie spotkania w ich wykonaniu to zaledwie cztery zdobyte punkty na piętnaście możliwych. Barcelona uzyskała zaś 13 punktów, jeśli chodzi o zmagania ligowe, co daję im prawie komplet punktów na pięć ostatnich spotkań.

 

Gramy zakład na wygraną FC Barcelony w obu połowach po kursie 2.15 w LVBET!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!