Młodzieżowa reprezentantka Polski, Julia Pietras, od nowego sezonu będzie grała w biało-zielonych barwach. Pochodząca z Kraśnika skrzydłowa podpisałaz Perłą Lublin trzyletni kontrakt.

20-letnia Julia Pietras pierwsze kroki jako piłkarka ręczna stawiała w KMKS Kraśnik. Później występowała w SMS-ie Płock, z którego przed sezonem 2019/2020 przeniosła się do Eurobudu JKS Jarosław. W 19. meczach obecnej kampanii zdobyła dla tego zespołu aż 70 bramek.

Dla mnie to swego rodzaju powrót do domu. Zawsze chciałam grać w MKS. Może nie będę oryginalna, ale jest to spełnione marzenie, cel, który postawiłam sobie jakiś czas temu, a który udało się zrealizować – mówi młoda skrzydłowa. – Chciałabym wnieść do drużyny swoją młodzieżową świeżość, ale i zawziętość. Mogę obiecać, że będę walczyć za tę drużynę – dodaje Pietras.

Julia jest utalentowaną, perspektywiczną i niezwykle ambitną zawodniczką. Pochodzi z naszego regionu, więc doskonale zna historię, renomę i tradycje naszego klubu. To transfer na lata. Wierzę w to, że w naszym klubie Julka będzie mogła dalej się rozwijać i podnosić swoje umiejętności sportowe – uzupełnia zaś trener MKS Lublin, Monika Marzec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!