W pozostałych dwóch meczach 1. kolejki polskiej grupy w eliminacjach do MŚ komplet punktów zdobyły reprezentacje Anglii i Albanii.

Anglicy mierzyli się u siebie z San Marino. W 14. minucie wynik spotkania otworzył nabiegający w środek pola karnego – Ward-Prowse. Kilka minut później skuteczną główką popisał się Calwert-Lewin, zaś jeszcze przed przerwą bramkę po przejęciu piłki na połowie rywali zdobył Sterling.

W drugiej części gry Ward-Prowse wykorzystał zagranie z lewej strony i z bliskiej odległości po raz drugi w tym spotkaniu wpakował piłkę do siatki. W 83. minucie bramkę na 5:0 zdobył uderzający z linii pola karnego, Watkins.

Anglia 5:0 San Marino

W drugim meczu tej grupy Albania wygrała na wyjeździe z Andorą 1:0. Zwycięskie trafienie zanotował w 43. minucie Ermir Lenjani, który po mocnym uderzeniu wpakował piłkę pod poprzeczkę.

Andora 0:1 Albania

Tym samym w tabeli grupy I prowadzi Anglia przed Albanią. Na 3. miejscu znajduje się Polska z Węgrami, zaś stawkę uzupełniają Andora i San Marino.