Fot. sportstar.thehindu.com

Kompletem punktów w 2. kolejce eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata cieszyli się bezpośredni rywale Polaków, Anglia i Węgry.

Anglicy rywalizowali na wyjeździe z Albanią. Otwarcie wyniku nastąpiło w 39. minucie spotkania. Po centrze z lewej strony piłkę głowa umieścił w siatce Herry Kane. Kolejne trafienie padło w drugiej części gry. W 63. minucie Kane zagrał w stronę wbiegającego w pole karne Masona Mounta, który przyjął piłkę, a następnie uderzył na bramkę ustalając wynik meczu na 2:0.

Albania 0:2 Anglia

Zwycięstwo wyjazdowe zanotowali też reprezentanci Węgier, którzy pokonali ekipę z San Marino. Bramkę otwierająca wynik meczu zdobył w 13. minucie uderzający z karnego, Adam Szalai. W 20. minucie z tego samego miejsca trafienie mógł zanotować Roland Sallai, ale jego strzał obronił Benedettini. Węgier doczekał się jednak swojego gola. W 71. minucie Sallai wykorzystał dogranie z głębi pola i główką wpakował futbolówkę do siatki. Bramkę na 3:0 zdobył w 88. minucie znany z Ekstraklasy, Nemanja Nikolić, któremu przyszło uderzać z karnego.

San Marino 0:3 Węgry

W tabeli polskiej grupy prowadzi Anglia, która uzbierała 6 pkt. Na 2. miejscu znajdują się Polacy i Węgrzy, którzy zdobyli 4 oczka.

Fot. sportstar.thehindu.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!