W drugim dniu rywalizacji w Pucharze Trójmorza Polska pokonała Litwę. Biało-czerwoni wygrali 8:1.

W pierwszej kwarcie nie oglądaliśmy goli. Pierwsze trafienie padło w 21. minucie. Krążek z bliskiej odległości wpakował do siatki Zygmunt, któremu z lewej strony podawał Pasiut. Kilka minut później Zygmunt wykorzystał dogranie za bramki i po raz kolejny zanotował trafienie. Po upływie kilkudziesięciu sekund podobną okazję zamienił na gola Przygodzki.

W 25. minucie kolejną akcję bramkową rozpoczął prawą stroną Jeziorski. Ten przedarł się pod bramkę i odegrał w kierunku Wałęgi, który cieszył się ze zdobytego gola.

Jeszcze przed przerwą oglądaliśmy dwa trafienia Polaków. Bramki po uderzeniach z dystansu zdobyli Pasiut i Bazacki. Pasiut na liście strzelców zapisał się ponadto w 42. minucie. Tym razem uderzał z ostrego kąta, dzięki czemu zdołał umieścić gumę pod poprzeczką. Tej samej sztuki dokonał 55. minucie. Tym razem doskonałym podaniem z prawej strony obdarzył go Zygmunt, który dograł mu przed bramkarza i Pasiut w sytuacji sam na sam nie pomylił się. Był to ostatni gol Polaków, lecz nie ostatnia bramka meczu. W ostatniej minucie honorowe trafienie dla gości zanotował po kontrze Bendzius.

Polska 8:1 Litwa