fot: Getty Images

W ramach 27. kolejki rosyjskiej Primjer-Ligi Lokomotiv Moskwa zmierzył się z drużyną FK Tambow. Ostatecznie drużyna za stolicy pewnie rozbiła wyraźnie niżej notowanych rywali wynikiem 5:2. W samym spotkaniu kapitalną formą popisał się Grzegorz Krychowiak. 31-latek ustrzelił dublet. Swoje trafienie dołożył także Maciej Rybus ustanawiając wynik spotkania na 5:2.

Wynik spotkania w 40. minucie otworzył właśnie Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik po otrzymaniu centry skutecznie skierował futbolówkę do bramki rywali.

Drugie trafienie Krychowiak zaliczył w 60. minucie meczu oddając znakomity strzał z dystansu. Bez wątpienia może być to jedna z bramek sezonu rosyjskiej Primjer-Ligi.

Polski koncert w Sarańsku w 79. minucie zakończył Maciej Rybus ustalając swoim trafieniem wynik spotkania na 5:2. Warto dodać, że było to pierwsze trafienie zawodnika Lokomotivu w tym sezonie.