Jeszcze trzy kolejki do zakończenia bieżących rozgrywek PKO Ekstraklasy, a już kierownictwo warszawskiego klubu realizuje plany przygotowań do następnego sezonu.Piłkarze Legii Warszawa odbędą w dniach 16 – 24 czerwca zgrupowanie w austriackim Leogang, gdzie rozegrają mecze kontrolne z zagranicznymi rywalami pod kątem rywalizacji w europejskich pucharach.

Miejscowość położona w pobliżu Salzburga jest doskonale znana legionistom, którzy już dwukrotnie korzystali z lokalnej infrastruktury.

Leogang był już miejscem zgrupowań zespołu w 2015 i 2019 roku. Baza hotelowa o standardzie czterogwiazdkowym, doskonale przygotowana i znajdująca się blisko miejsca zakwaterowania infrastruktura boiskowa oraz możliwość rozegrania meczów kontrolnych z drużynami z wysoko notowanych lig europejskich to największe zalety tej lokalizacji.

Bazą zespołu podobnie jak podczas obozu dwa lata temu będzie hotel Der Loewe („Lew”) wyposażony w strefę fitness i SPA. Sesje treningowe będą przeprowadzane w kompleksie wybudowanym przed UEFA Euro 2008. Drużyna będzie miała dostęp do kompleksowo wyposażonej siłowni, części SPA, a na użytek sztabu medycznego i zespołu fizjoterapeutów zostaną oddelegowane dostosowane do standardów opieki nad zawodnikami pomieszczenia.

Planowane na początek czerwca rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu przez zespół Czesława Michniewicza odbędzie się w Legia Training Center.

Źródło: Biuro prasowe Legia Warszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!