fot: piast-gliwice.eu

Reprezentant Polski, grający do tej pory w hiszpańskim klubie SD Eibar, Damian Kądzior, został dzisiaj przedstawiony jako nowy zawodnik grającego w PKO Ekstraklasie Piasta Gliwice.

 

Całkiem śmiało poczyna sobie gliwicki klub na rynku transferowym. Po zakontraktowaniu Michaela Ameyaw, Miguela Munoza, Alberto Torila oraz wykupieniu Jakuba Świerczoka, dzisiaj Piast dał swoim kibicom kolejny powód do zadowolenia.

 

Damian Kądzior podpisał dzisiaj kontrakt do 30 czerwca 2024 roku i, co ważne, przychodzi on na zasadzie transferu definitywnego, co tylko dowodzi wysokich ambicji drużyny Piasta.

 

Zawodnik występował między innymi w Jagiellonii Białystok czy Górniku Zabrze, oraz w zespole Dynama Zagrzeb (z którym zdobył dwa mistrzostwa Chorwacji oraz grał w fazie grupowej Ligi Mistrzów). Będzie to niewątpliwe wzmocnienie jedenastki z Okrzei 20.

Jestem bardzo szczęśliwy, że to właśnie Piast był najbardziej konkretny spośród wszystkich klubów, nie tylko polskich, ale i kilku zagranicznych, z którymi rozmawialiśmy. – powiedział dla oficjalnej strony gliwickiego Piasta bohater ostatnich godzin na rynku transferowym w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!