Tenis
Fot:sopotopen.com

Kamil Majchrzak w swoim pierwszym starcie na Igrzyskach Olimpijskich przegrał z Serbem Miomirem Kecmanovicem i pożegnał się z turniejem.

Polak spotkanie rozpoczął od straty własnego serwisu po tym jak piła przy probie odegrania na druga stronę zatrzymała się na siatce. Starty udało się nadrobić w szóstym gemie jednak sklasyfikowany na 50.miejscu w rankingu ATP, Serb szybko odzyskał prowadzenie, którego nie oddał do końca seta.

Drugi set to bardzo słaba gra polskiego tenisisty, który jakby nie był obecny podczas tego spotkania. Miomira Kecmanovic wszedł w drugiego seta od dwóch przełamań i prowadzenia 4:0. W kolejnych partiach grał spokojnie kontrolując wynik spotkania i zwyciężył 6:2 awansując do kolejnej rundy.

Pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego zawodnik w dniu dzisiejszym był ewidentnie słabszy od swojego rywala i zasłużenie to 115 zawodnik rankingu ATP musiał pożegnać się z turniejem.