Śląsk Wrocław awansował do III rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Wrocławianie zremisowali u siebie z ormiańskim Ararat Erywań.

W pierwszym spotkaniu Śląsk wygrał na wyjeździe 2:4, więc był w korzystnej sytuacji. Rewanż w stolicy Dolnego Śląska zwiastowało w sporą ilość bramek.

W pierwszej połowie nieco lepiej spisali się goście, którzy prowadzili 2:1, zaś w drugiej los spotkania się odwróciły i to Śląsk wygrał 2:1, a finalnie mecz zakończył się remisem 3:3.

Bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył w 2. minucie Pich, który skorzystał na błędzie bramkarza gości. Ten próbował bronić piłkę dośrodkowaną z lewej strony przez Garcię, ale na tyle niedokładnie, że gracz polskiej drużyny zdołał wbić ją do siatki.

Ten sam zawodnik na liście strzelców wpisał się też w 65. minucie. Tym razem dograniem w pole karne popisał się Janasik. Wcześniej bramkę wyrównującą dla Śląska zdobył w 57. minucie wykorzystujący dośrodkowanie z rzutu rożnego, Lewkot.

Rywale drogę do siatki znaleźli w 41., 43. (Kone) i 89. minucie (Silue)