Zagłębie
PKO BP Ekstraklasa PGE FKS Stal Mielec : Zagłębie Lubin autor: Damian Kuziora

Zagłębie Lubin wygrało 3:1 mecz 2. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Ich rywalem byli goście z Łęcznej.

Otwarcie wyniku nastąpiło w 21. minucie, kiedy to gola po strzale zza szesnastki zdobył dla gospodarzy Patryk Sysz.

Do przerwy goście zdołali wyrównać. W 34. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dograną piłkę przedłużył Mak, zaś do siatki trafił główkujący Banaszek.

W drugiej połowie Miedziowi po raz kolejni mogli świętować wyjście na prowadzenie. W 55. minucie na uderzenie zza szesnastki zdecydował się Sasa Zivec, co też przyniosło trafienie. Bramka ustalająca wynik spotkania padła w 85. minucie, kiedy to po raz kolejny piłkę w siatce umieścił uderzający zza szesnastki, Sysz.

Zagłębie wygrywa i zapisuje pierwsze w tym sezonie punkty.

PKO Ekstraklasa – 2. kolejka                                                                            Zagłębie Lubin 3:1 Górnik Łęczna