Stomil Olsztyn przegrał na własnym stadionie z Koroną Kielce 0:1 w spotkaniu czwartej kolejki Fortuny I Ligi.

Olsztynianie do spotkania z Koroną przystępowali z zerowym dorobkiem punktowym z kolei zespół z Kielc znajduje się po przeciwległym biegunie i po trzech kolejkach na swoim koncie zapisane miał dziewięć punktów. Kielczanie od pierwszych minut ruszyli na zespół gospodarzy jednak Olsztynianie dobrze ustawiali się w defensywie i nie dopuszczali rywali w okolice własnego pola karnego. W kolejnych minutach gra wyrównała się. Niespełna dwie minuty przed zakończeniem pierwszej części spotkania w polu karnym faulowany był jeden z zawodników przyjezdnych i sędzia zdecydował wskazać się na rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Jakub Łukowski i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W drugiej części spotkania tyczną przewagę miał zespół Korony jednak wynik nie uległ zmianie i Stomil zanotował czwarta porażkę z rzędu. Kielczanie dzięki zwycięstwu umocnili się na pozycji lidera rozgrywek.