Polacy choć zremisowali z Anglią spadli w tabeli grupy I z 2. na 3. miejsce. Przed biało-czerwonych wskoczyła Albania, lecz ta rywalizowała z San Marino.

W 6. kolejce eliminacji do MŚ w grupie I odbyły się trzy spotkania. Podział punktów nastąpił tylko w Warszawie, gdzie Polacy zremisowali z Anglią. Wynik spotkania w tym meczu otworzył w 72. minucie uderzający zza szesnastki Kane, zaś w doliczonym czasie gry do siatki trafił główkujący Szymański.

Albańczycy pokonali 5:0 San Marino, które ostatnio uległo Polsce 1:7. Różnica polega na tym, że Polska mecze rewanżowy z San Marino jeszcze rozegra, zaś Albania już nie.

W meczu z San Marino po pierwszej połowie gospodarze prowadzili tylko 1:0. W 32. minucie po zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobył Manaj. Kolejne bramki padły dopiero po wznowieniu gry. W 58. minucie bramkę po uderzeniu zza szesnastki zdobył Laci. Chwilę później kolejna bramkowa akcja Albańczyków. Tym razem bramkę po płaskim dograniu w pole karne zdobył uderzający z jego środka, Broja. Nie upłynęło 10 minut, a Albania znów podwyższyła prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał główkujący Hysaj. W 80. minucie wynik spotkania ustalił Uzuni. Chwilę wcześniej błąd defensywy gości wykorzystał podający mu Broja.

Komplet punktów też dla Węgrów, którzy obecnie mają 10 pkt i stratę 1 oczka do Polaków. Wygrana Madziarów nie przyszła łatwo, choć po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Wynik spotkania otworzył w 9. minucie Szalai, który trafił z karnego. W 18. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego prowadzenie miejscowych podwyższył Botka. W końcówce jednak nerwowo, gdyż w 82. minucie po dograniu z rzutu wolnego piłkę w siatce Węgrów umieścił Max Llovera González-Adrio.