Przerwa na reprezentacje dobiegła końca, oznacza to, że na boiska powróciły rozgrywki ligowe, jak po tej przerwie zaprezentowali się Polacy?

Anglia

Premier League

Jakub Moder – 54 minuty dla Brighton w wygranym meczu z Brenford (0:1)

Łukasz Fabiański (b) – 90 minut i czyste konto dla West Hamu w zremisowanym meczu z Southampton

Championship

Michał Helik – 90 minut i żółta kartka dla Barnsley w przegranym meczu z Bournemouth (3:0)

Bartosz Białkowski (b) – 90 minut dla Millwall w zremisowanym meczu z West Brom (1:1)

Niemcy

Bundesliga

Rafał Gikiewicz (b)- 90 minut i czyste konto dla Augsburgu w zremisowanym meczu z Unionem Berlin (0:0)

Robert Gumny – 90 minut dla Augsburga w zremisowanym meczu z Unionem Berlin (0:0)

Robert Lewandowski – 58  minut i gol dla Bayernu Monachium w wygranym meczu z RB Lipsk (1:4)

Dennis Jastrzembski – 45 minut Herthy Berlin w wygranym meczu z Bochum (1:3)

2.Bundesliga

Jakub Piotrowski – 90 minut dla Fortuny Dusseldorf w wygranym meczu z Aue (0:1)

Marcin Kamiński – 90 minut dla Schalke 04 w wygranym meczu z Paderborn (0:1)

Włochy

Serie A

Wojciech Szczęsny (b)- 90 minut dla Juventusu w przegranym meczu z Napoli (2:1)

Piotr Zieliński – 18 minut dla Napoli w wygranym meczu z Juventusem (2:1)

Bartosz Bereszyński – 90 minut, żółta kartka i asysta dla Samdorii w zremisowanym meczu z Interem (2:2)

Sebastian Walukiewicz – 45 minut minut dla Genoi w przegranym meczu z Cagliari (2:3)

Arkadiusz Reca – 5 minut dla Spezii w przegranym meczu z Udinese (0:1)

Karol Linetty – 73 minuty dla Torino w wygranym meczu z Salernitaną (4:0)

Łukasz Skorupski (b)- 90 minut i czyste konto dla Bologin w wygranym meczu z Hellas Verona (1:0)

Paweł Dawidowicz – 45 minut dla Hellas Verona w przegranym meczu z Bologną (1:0)

Serie B

Filip Jagiełło – 78 minut i gol dla Brescii w wygranym meczu z Alessandrią (1:3)

Przemysław Szyminski – 90 minut dla Frosinone w zremisowanym meczu z Perugia (0:0)

Thiago Cionek – 90 minut  dla Regginy w zremisowanym meczu z Crotone (1:1)

Adam Chrzanowski – 18 minut dla Pordenone w przegranym meczu z Parmą (0:4)

Francja

Przemysław Frankowski – 90 minut i asysta dla Lens w wygranym meczu z Bordeaux (2:3)

Austria

Kamil Piątkowski – 23 minuty dla Red Bull Salzburg w wygranym meczu z Tirol (1:3)

Cypr

Patryk Procek (b) – 90 minut i żółta kartka dla Paeek w wygranym meczu z Achnsa (1:3)

Mariusz Stępiński – 90 minut i żółta kartka dla Aris w przegranym meczu z Apollonem (0:1)

Dania

Kamil Grabara – 90 minut i czyste konto dla FC Kopenhagi w wygranym meczu z Randers (0:2)

Kamil Wilczek – 1 minuta dal FC Kopenhagi w wygranym meczu z Randers (0:2)

Grecja

Kamil Wojtkowski – 5 minut dla Volos w wygranym meczu z Lamią (2:1)

Karol Świderski – 90 minut dla PAOK w przegranym meczu z Gianniną (0:1)

Damian Szymański – 45 minut dla AEK Ateny w wygranym meczu z Ionikosem (3:0)

Michał Karbownik – 68 minut dla Olimpiakos w zremisowanym meczu z Atromitosem (0:0)

Rosja

Sebastian Szymański – 90 minut dla Dynamo Moskwa w przegranym meczu z Nizhny Novogorod (1:2)

Grzegorz Krychowiak – 29 minut i czerwona kartka dla FK Krasnodar w zremisowanym meczu z FK Rostow (1:1)

Stany Zjednoczone

Adam Buksa – 30 minut i żółtka kartka dla New Engalnd Revolutions w wygranym meczu z New York City (2:1)

Patryk Klimala – 69 minut i asysta dla NY Red Bulls w zremisowanym meczu z DC United (1:1)

Przemysław Tytoń – 90 minut i czyste kono dla Cincinnati w wygranym meczu z Toronto FC (2:0)

Turcja

Mateusz Lis (b)- 90 minut dla Altay w przegranym meczu z Konyasporem (3:1)

Konrad Michalski – 29 minut dla Konyasporu w wygranym meczu z Altay (3:1)

Wyspy Owcze

Łukasz Cieslewicz – 70 minut dla TOFTIR w przegranym meczu z Klaksvik (0:5)

Chris Jastrzembski – 90 minut dla TOFTIR w przegranym meczu z Klaksvik (0:5)

Michał Przybylski – 68 minut dla HB Torshavn w wygranym meczu z Runavik (4:0)

Inne

Japonia – Jakub Świerczok – 73 minuty dla Nagoya w wygranym meczu z Tokushima (3:0)

Szkocja – Maksymilian Stryjek (b)- 90 minut i czyste konto dla Livingston w zremisowanym meczu Dundee FC

Ukraina – Tomasz Kędziora – 90 minut dla Dynama Kijów w wygranym meczu z Metalistem (0:2)