W 8. kolejce eliminacji do MŚ rywalizacja w grupie I toczyła się nie tylko w Albanii, gdzie wygrała Polska, ale i w Anglii oraz San Marino. Niespodziewanie punkty stracili Anglicy, którzy wciąż nie mają zagwarantowanego udziału na przyszłorocznym mundialu.

Anglicy na Wembley rywalizowali z Węgrami, którzy jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 24. minucie z karnego trafił Sallai, lecz w 37. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wyrównał uderzający z bliskiej odległości Stones.

Anglia – Węgry 1:1

Zwycięstwo na wyjeździe w San Marino zanotowała Andora, dla której to druga wygrana nad tym rywalem. San Marino pozostaje natomiast bez dorobku punktowego. W 10. minucie pierwsze trafienie dla gości zanotował uderzający z powietrza po interwencji bramkarza Pujol.

Kolejne trafienia padły w drugiej odsłonie meczu. W 53. minucie niskie dogranie z rzutu rożnego wykorzystał Moreno, który drogę do siatki znalazł po uderzeniu z szesnastki. Ostatecznie Andora zakończyła ten mecz zwycięstwem 3:0. W 83. minucie piłkę po strzale sprzed pola karnego zdołał co prawda odbić bramkarz miejscowych, ale blisko niego znalazł się Fernandez, który dopełnił formalności pakując futbolówkę do pustej siatki.

San Marino – Andora 0:3

Kolejne mecze tej grupy zostaną rozegrano 12 listopada, zaś zakończenie eliminacji przewidywane jest na 15 listopada.