Milik

Anglia

Premier League

Jakub Moder – 83 minuty dla Brighton w zremisowanym meczu z Norwich (0:0)

Jakub Bednarek – 90 minut i żółta kartka dla Southampton w wygranym meczu z Leeds (1:0)

Mateusz Klich – 76 minut dla Leeds United w przegranym meczu z Southampton (1:0)

Championship

Bartosz Białkowski (b) – 90 minut dla Millwall w przegranym meczu z Luton Town (0:2)

Michał Helik – 90 minut dla Barnsley w przegranym meczu z Reading (1:0)

Łukasz Fabiański (b) – 90 minut dla West Ham w wygranym meczy z Evertonem (0:1)

Francja

Przemysław Frankowski – 90 minut dla Lens w przegranym meczu z Montpellier (1:0)

Arkadiusz Milik – 90 minut i gol dla Marsylii w wygranym meczu z Lorient (4:1)

Niemcy

Bundesliga

Krzysztof Piątek – 60 minut dla Herthy Berlin w wygranym meczu z Eintrachetm Frankfurt (1:2)

Dennis Jastrzembski – 16 minut dla Herthy Berlin w wygranym meczu z Eintrachetm Frankfurt (1:2)

Robert Lewandowski – 63 minuty i 2 gole dla Bayernu Monachium w wygranym meczu z Bayerem Leverkusen (1:5)

Robert Gumny i Rafał Gikiewicz (b) – 90 minut dla Augsburga w zremisowanym meczu z Arminią Bilefeld (1:1)

2.Bundesliga

Marcin Kamiński – 90 minut, żółta kartka i gol dla Schalke 04 w wygranym meczu z Hanoverem (0:1)

Jakub Piotrowski – minuta dla Fortuny Dusseldorf w zremisowanym meczu z Hamburgerem SV (1:1)

Włochy

Serie A

Bartosz Bereszyński – 86 minut dla Sampdorii w przegranym meczu z Cagliari (3:1)

Szymon Żurkowski – 60 minut dla Empoli w przegranym meczu z Atalantą (1:4)

Łukasz Skorupski (b) – 90 minut i żółta kartka dla Bologni w zremisowanym meczu z Udinese (1:1)

Piotr Zieliński – 70 minut dla Napoli w wygranym meczu z Torino (1:0)

Karol Linetty – 66 minut i żółta kartka dla Torino w przegranym meczu z Napoli (1:0)

Wojciech Szczęsny (b) – 90 minut i obroniony rzut karny dla Juventusu w wygranym meczu z Romą (1:0)

Serie B

Thiago Cionek – 90 minut dla Regiiny w wygranym meczu z L.R Vicenza (0:1)

Tomasz Kupisz – 90 minut i asysta dla Pordenone w przegranym meczu z Ternana (1:3)

Filip Jagiełło – 66 minut dla Brescii w przegranym meczu z Perugią (1:0)

Jakub Labojko – 18 minut dla Brescii w przegranym meczu z Perugią (1:0)

Kamil Glik – 90 minut dla Benevento w zremisowanym meczu z Cremonese (1:1)

Adrian Benedyczak – jedna minuta dla Parmy w zremisowanym meczu z Monzą (0:0)

Cypr

Patryk Procek (b) – 90 minut dla PAOK w przegranym meczu z AEK Larnaca (3:0)

Mariusz Stępiński – 90 minut i gol dla Aris w wygranym meczu z Doxa (1:2)

Grecja

Karol Świderski – 8 minut dla PAOK Ateny w zremisowanym meczu z Volos (4:4)

Damian Szymański – 66 minut i żółta kartka dla AEK w wygrnym meczu z Atromitos (3:0)

Kazachstan

Jacek Góralski – 29 minut dla K. Almaty w wygranym meczu z Aktobe (1:2)

Piotr Grzelczak – 90 minut dla Atyrau w przegranym meczu z Ordabasy (2:1)

Rosja

Sebastian Szymański – 81 minut, żółta kartka i asysta dla Dynamo Moskwa w zremisowanym meczu ze Spartakiem Moskwa (2:2)

Rafał Augystniak – 90 minut dla Ural w przegranym meczu z CSKA Moskwa (0:1)

Grzegorz Krychowiak – 90 minut i gol dla Krasnodaru w zremisowanym meczu z Ufa (1:1)

Stany Zjednoczone

Adam Buksa – 33 minuty dla New England Revolution w zremisowanym meczu z Chicago Fire (2:2)

Przemysław Tytoń (b) – 90 minut dla Cincinnati w przegranym meczu z Orlando (0:1)

Jarosław Niezgoda – 64 minuty dla Portland Timbers w przegranym meczu z Los Angeles Galaxy (2:1)

Patryk Klimala – 27 minut dla NY Red Bulls w wygranym meczu z NY City (1:0)

Turcja

Konrad Michalik – 17 minut dla Konyasporu w przegranym meczu z Galatasary (1:0)

Mateusz Lis (b) – 90 minut dla Altay w przegranym meczu z Karagumruk (0:1)

Wyspy Owcze

Michał Przybylski – 90 minut i gol dla HB Torshavn w wygranym meczu z Toftir (5:0)

Łukasz Cieslewicz – 77 minut dla Toftir w przegranym meczu z HB Torshavn (5:0)

Chris Jastrzembski – 90 minut dla Toftir w przegranym meczu z HB Torshavn (5:0)

Inne

Dania – Kamil Grabara (b) – 90 minut dla Kopenhagi w zremisowanym meczu z Sonderjyske (1:1)

Hiszpania – Mateusz Bogusz – 90 minut dla UD Ibiza w przegranym meczu z Mirandes (0:2)

Japonia – Jakub Słowik (b) – 90 minut i żółta kartka dla Vegalta Sendai w przegranym meczu z Oita (2:0)

Rumunia – Adrian Cierpka – 8 minut dla Mioveni w przegranym meczu z FCSB (3:0)

Szkocja – Maksymilian Stryjek (b) – 90 minut dla Livingston w wygranym meczu z St. Johnstone (0:3)

Ukraina – Tomasz Kędziora – 90 minut dla Dynama Kijów w wygranym meczu z Lwowem (1:4)