Dziś na stadionie Dyskoboli w Grodzisku Mazowieckim został rozegrany mecz w ramach 12. kolejki pomiędzy Wartą Poznań, a Stalą Mielec. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

Mimo prób po jednej jak i drugiej stronie bramki żaden z piłkarzy nie trafił piłką do siatki drużyny przeciwnej. Okazję ku temu największą miał kapitan Stali – Bartosz Kieliba, kiedy w 24. minucie minimalnie się pomylił.

Po stronie Warty Poznań jedna z najlepszych okazji nadarzyła się w 65. minucie. Niewiele brakowało, a Michał Jakubowski mógłby wyprowadzić Wartę na prowadzenie. Ostatecznie jeden z obrońców Stali zachował się bardzo przytomnie i wybił piłkę. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0.

Aktualnie Stal Mielec zajmuje ósme miejsce w tabeli Ekstraklasy, natomiast Warta Poznań znajduję się na ten moment w strefie spadkowej.

Warta Poznań vs Stal Mielec 0:0

Warta Poznań: Lis, Grzesik, Kieliba, Ivanov, Kiełb, Kopczyński, Trałka, Rodriguez (60′ Papeau), Czyż (90’+1 Matuszewski), Jakóbowski (69′ Corryn), Kuzimski (60′ Zrelak).

Stal Mielec: Strączek, Flis, Matras, De Amo, Żyro, Urbańczyk (77′ Kościelny), Tomasiewicz, Sitek (90’+3 Szczutowski), Mak (68′ Hinokio), Getinger, Piasecki.