Anglia

Premier League

Mateusz Klich – 62 minuty dla Leeds w zremisowanym meczu z Wolverhampton (1:1)

Jan Bednarek – 90 minut dla Southampton w zremisowanym meczu z Burnley (2:2)

Jakub Moder – 90 minut i żółta kartka dla Brighton w przegranym meczu z Machesterem City (1:4)

Łukasz Fabiański (b) – 90 minut dla West Ham w wygranym meczu z z Totenhamem (1:0)

Championship

Kamil Jóźwiak – 53 minuty dla Derby w zremisowanym meczu z Coventry (1:1)

Bartosz Białkowski – (b) 90 minut dla Millwall w wygranym meczu ze Stoke (2:1)

Francja

Przemysław Frankowski – 90 minut i gol dla Lens w wygranym spotkaniu z Metz (4:1)

Arkadiusz Milik – 77 minut dla O.Marsylia w zremisowanym meczu z PSG (0:0)

Niemcy

Bundesliga

Rafał Gikiewicz (b) – 90 minut dla FC Augsburg w przegranym meczu z Mainz (4:1)

Robert Gumny – 45 minut dla FC Augsburg w przegranym meczu z Mainz (4:1)

Robert Lewandowski – 90 minut i gol dla Bayernu Monachium w wygranym meczu z Hoffenheim (4:0)

Krzysztof Piątek – 73 minuty dla Herty Berlin w wygranym meczu z B. Moenchengladbach (1:0)

2 Bundesliga

Jakub Piotrowski – 20 minut dla Fortuny Dusseldorf w wygranym meczu z Karlsruher (3:1)

Marcin Kamiński – 90 minut, gol i żółta kartka dla FC Schalke w wygranym meczu z Dresden (3:0)

Adam Dźwigała – 22 minuty dla St. Pauli w wygranym meczu z Hansa Rostock (4:0)

Włochy

Serie A

Karol Linetty – 58 minut dla Torino w wygranym meczu z Genoą (3:2)

Bartosz Bereszyński – 90 minut i żółta kartka dla Samdori w wygranym meczu ze Spezią (2:1)

Paweł Jaroszyński – 90 minut dla Salenitany w przegranym meczu z Empoli (2:4)

Szymon Żurkowski – 11 minut dla Empoli w wygranym meczu z Empoli (2:4)

Łukasz Skorupski (b)  – 90 minut dla Bolognii w przegranym meczu z AC Milan 2:4

Paweł Dawidowicz – 90 minut dla Hellas Verona w wygranym meczu z Lazio (4:1)

Piotr Zieliński – 69 minut dla Napoli w zremisowanym meczu z AS Roma (0:0)

Wojciech Szczęsny – 90 minut dla Juventusu w zremisowanym meczu z Interem (1:1)

Serie B

Kamil Glik – 90 minut dla Benevento w wygranym meczu z Cosenza (3:0)

Marcin Listkowski – 27 minut i żółta kartka dla Lecce w zremisowanym meczu z Perugia (0:0)

Przemysław Szymnski – 90 minut dla Frosinone w wygranym meczu z Ascoli (2:1)

Filip Jagiełło – 24 minuty dla Brescii w wygranym meczu z Cremonese (1:0)

Tomasz Kupisz –  23 minuty dla Pordenone w zremisowanym meczu z Pisą (1:1)

Thiago Cionek – 90 minut i żółta kartka dla Regginy w wygranym meczu z Parmą (2:1)

Adrian Benedyczak – 14 minut dla Parmy w przegranym meczu z Regginą (2:1)

Dania

Kamil Grabara – 90 minut i żółta kartka dla FC Kopenhaga w przegranym meczu z Broendby (2:1)

Dawid Kurminowski – 31 minut dla Aarhus w przegranym meczu z Randers (1:0)

Grecja

Damian Szymański – 90 minut dla AEK w wygranym meczu a Volos

Karol Świderski – 32 minuty dla PAOK w przegranym meczu z Olimpiakosem (2:1)

Japonia

Jakub Świerczok – 61 minut i gol na Nagoya w zremisowanym meczu z Kobe (2:2)

Kazachstan

Piotr Grzelczak – 90 minut dla Atyrau w zremisowanym meczu z Kyzylzhar (0:0)

Jacek Góralski – 27 minut dla K. Almaty w wygranym meczu z FC Astana (1:0)

Rosja

Grzegorz Krychowiak – 90 minut, gol i asysta dla Krasnodar w wygranym meczu z Nizhny Novogorod (1:4)

Rafał Augustyniak – 90 minut dla Ural w przegranym meczu z Akhmat Grozny (1:0)

Maciej Rybus – 90 minut, żółta kartka i asysta dla Lokomotiv Moskwa w wygranym meczu z Soczi (2:1)

Stany Zjednoczone

Patryk Klimala – 88 minut, żółta kartka i asysta dla NY Red Bulls w wygranym meczu z Columbus Crew (1:2)

Przemysław Tytoń (b) – 90 minut dla Cincinnati w przegranym meczu z Inter Miami (5:1)

Jarosław Niezgoda – 2 minuty dla Portland Timbers w przegranym meczu z Colorado Rapids

Adam Buksa – 45 minut i dwa gole dla New England Revolution w zremisowanym meczu z Orlando City (2:2)

Turcja

Mateusz Lis (b) – 90 minut i żółta kartka dal Altay w przegranym meczu z Yeni Malatyaspor (2:1)

Konrad Michalik – 17 minut dla Konyasporu w wygranym meczu z Kayserisporem (2:0)

Wyspy Owcze

Łukasz Cieslewicz – 90 minut i gol dla Toftir w wygranym meczu z TB Tvoroyri (6:1)

Chris Jastrzembski – 90 minut i żółta kartka dla Toftir w wygranym meczu z TB Tvoroyri (6:1)

Inne

Chiny – Adrian Mierzejewski – 33 minut dla Shanghai Shenhua w wygranym meczu z Shenzen w pucharze kraju (1:0)

Cypr- Mariusz Stępiński – 90 minut dla ARIS w przegranym meczu z Apoelem (0:1)

Finalandia – Rafał Wolsztyński – 10 minut dla SJK w wygranym meczu z Ilves (4:2)

Hiszpania – Mateusz Bogusz – 88 minut dla UD Ibiza w wygranym meczu z Fuenlabrada (3:1)

Japonia – Jakub Słowik (b) – 90 minut dla Vegalta Sendal w wygranym meczu z Hiroshima (2:0)

Rumunia – Adrian Cierpka – 21 minut dla Mioveni w zremisowanym meczu z Botosani (1:1)

Szkocja – Maksymilian Stryjek – 90 minut dla Livingstone w przegranym meczu z Ross Country (2:3)

Ukraina – Tomasz Kędziora – 90 minut dla Dynama Kijów w wygranym meczu z Dnipro (2:0)