Anglia

Premier League

Matty Cash – 90 minut dla Aston Villi w przegranym meczu z Southampton (1:0)

Jan Bednarek – 90 minut dla Southampton w wygranym meczu z Aston Villą (1:0)

Łukasz Fabiański (br) – 90 minut dla West Hamu w wygranym meczu z Liveproolem (3:2)

Championship

Michał Helik – 90 minut dla Barnsley w przegranym meczu z Hull City (0:2)

Bartosz Białkowski (br) – 90 minut dla Millwall w zremisowanym meczu z Derby (1:1)

Kamil Jóźwiak – 90 minut dla Derby w zremisowanym meczu z Millwall (1:1)

Francja

Przemysław Frankowski – 76 minut i gol dla Lens w wygranym meczu z ES Troyes (4:0)

Arkadiusz Milik – 90 minut dla Olimpique Marsylia w zremisowanym meczu z Metz (0:0)

Niemcy

Bundesliga

Robert Lewandowski – 90 minut i gol dla Bayernu Monachium w wygranym meczu z Freiburgiem (2:1)

Rafał Gikiewicz (br) – 90 minut dla Augsburga w przegranym meczu z Wolfsburgiem (1:0)

Robert Gumny – 90 minut dla Augsburga w przegranym meczu z Wolfsburgiem (1:0)

Dennis Jastrzembski – 3 minuty dla Herty Berlin w zremisowanym meczu z Bayerem Leverkusne (1:1)

2.Bundesliga

Jakub Piotrowski – 88 minut dla Fortuny Dusseldorf w zremisowanym meczu z Hanoverem (1:1)

Maciej Kamiński – 90 minut dla Schalke w przegranym SV Dramstadt (2:4)

Włochy

Serie A

Szymon Żurkowski – 32 minuty, gol i asysta dla Empoli w meczu z Genoą (2:2)

Karol Linetty – 56 minut dla Torino w przegranym meczu ze Spezia (1:0)

Nicola Zalewski – 6 minut dla AS Romy w przegranym meczu z Venezią (3:2)

Bartosz Bereszyńśki – 84 minuty dla Sampdorii w przegranym meczu z Bologną (1:2)

Łukasz Skorupski (br) – 90 minut dla Bologni w wygranym meczu z Samdorią (1:2)

Piotr Zieliński – 61 minut dla Napoli w zremisowanym meczu z Veroną (1:1)

Paweł Dawidowicz – 90 minut i żółta kartka dla Verony w zremisowanym meczu z Napoli (1:1)

Serie B

Thiago Cionek – 90 minut dla Regginy w wygranym meczu z Cosenzą (0:1)

Patryk Peda – 80 minut dla Spal w zremisowanym meczu z Cremonese (1:1)

Tomasz Kupisz – 21 minut dla Pordenone w przegranym meczu z Brescia (1:0)

Kamil Glik – 24 minut i czerwona kartka dla Benevento w przegranym meczu z Frosinone (1:4)

Przemysław Szyminski – 90 minut i żółta kartka dla Frosinone w wygranym meczu z Benevento (1:4)

Adrian Benedyczak – 60 minut dla Parmy w przegranym meczu z Lecce (4:0)

Cypr

Patryk Procek (br) – 90 minut dla Paeek w zremisowanym meczu z Ol.Nicosia (0:0)

Mariusz Stępiński – 71 minut dla Aris w wygranym meczu z AEK Larnaca (1:0)

Dania

Dawid Kurminowski – 6 minut dla Aarhus w wygranym meczu z Midtjyllandem (3:0)

Kamil Grabara (br) – 90 minut dla FC Kopenhagi w zremisowanym meczu z Silkeborg (0:0)

Grecja

Damian Szymański – 7 minut dla AEK w zremisowanym meczu ze Smyrnis (2:2)

Kamil Wojtkowski – 26 minut dla Volos w przegranym mecczu z Aris (1:2)

Karol Świderski – 4 minuty dal PAOK w wygranym meczu z Panathinaikos (1:3)

Japonia

Jakub Słowik (br) – 90 minut dla Vegalta Sendai w zremisowanym meczu z Nagoya (1:1)

Jakub Świerczok – 32 minut dla Nagoya w zreimsowanym meczu z Vegalta Sendai (1:1)

Rosja

Sebastian Szymański – 90 minut dla Dynamo Moskwa w wygranym meczu z Krasnodarem (1:0)

Grzegorz Krychowiak – 90 minut dla Krasnodaru w przegranym meczu z Dynamo Moskwa (1:0)

Rafał Augustyniak – 90 minut dla Ural w zremisowanym meczu z Zenitem (0:0)

Stany Zjednoczone

Kacper Przybyłko – 80 minut i gol dla Philadelphia Union w zremisowanym meczu z New York City (1:1)

Jarosław Niezgoda – 67 minut i gol dla Portland Timbers w wygranym meczu z Austin FC (3:0)

Turcja

Mateusz Lis (br) – 90 minut dla Altay w przegranym meczu z Antalyasporem (1:0)

Konrad Michalak – 53 minuty dla Konyasporu w wygranym meczu z Goztepe (0:2)

Inne

Ukraina – Tomasz Kędziora – 90 minut dla Dynama Kijów w przegranym meczu z Worskła Połtawa (1:2)

Kazachstan – Jacek Góralski – 90 minut dla Almaty w wygranym meczu z Astaną (3:0)