Krychowiak

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla FK Krasnodaru, a jego zespół pokonał na własnym stadionie Spartaka Moskwa 2:1.

Pierwsza bramka padła w 16.minucie gdy gospodarzy naprowadzenie wyprowadził Jhon Cordoba. Jeszcze przed przerwą przyjezdni wyrównali za sprawą Aleksandra Sobolewa, który wykorzystał rzut karny. Decydującym momentem w całym spotkaniu okazała się 61. minuta gdy Grzegorz Krychowiak wykorzystał rzut karny i zapewnił swojemu zespołowi trzy punkty.

Kychowiak, który do Karansodrau trafił z Lokomotiwu Moskwa w sierpniu jest kluczowym zawodnikiem w układance Viktora Goncharenki. 31-letni zawodnik wystąpił dotychczas w 13 ligowych spotkaniach i w 12 z nich wyprowadzał swoją drużynę jako kapitan zespołu. W Premier Lidze zdobył dotychczas cztery bramki i dołożył do tego trzy asysty. Jego zespół po piętnastu kolejkach plasuje się na piątej pozycji.