Fot :slowopodlasia.pl

Anglia

Premier League

Matty Cash – 90 minut i żółta kartka dla Aston Villi w wygranym meczu z Brighton (2:0)

Jakub Moder – 90 minut dla Brighton w przegranym meczu z Aston Villą (2:0)

Jan Bednarek – 90 minut dla Southampton w przegranym meczu z  Norwich (2:1)

Łukasz Fabiański (b)- 90 minut dla West Ham w przegranym meczu z Wolverhampton (1:0)

Mateusz Klich – 58 minut dla Leeds w przegranym meczu z Tottenhamem (2:1)

Championship

Michał Helik – 90 minut dla Barnsley w przegranym meczu z Fulham (4:1)

Bartosz Białkowski (b)- 90 minut dla Millwall w zremisowanym meczu z Middlesbrough (1:1)

Francja

Przemysław Frankowski – 90 minut dla Lens w przegranym meczu z Brest (4:0)

Arkadiusz Milik – 4 minuty dla OM – mecz został przerwany

Niemcy

Bundesliga

Robert Lewandowski – 90 minut i gol dla Bayernu Monachium w przegranym meczu z FC Augsburg (2:1)

Rafał Gikiewicz (b)- 90 minut dla FC Augsburg w wygranym meczu z Bayernem Monachium (2:1)

Robert Gumny – 90 minut dla FC Augsburg w wygranym meczu z Bayernem Monachium (2:1)

Krzysztof Piątek – 60 minut dla Herthy Berlin w przegranym meczu z Uninem Berlin (2:0)

Dennis Jastrzembski – 20 minut dla Herthy Berlin w przegranym meczu z Uninem Berlin (2:0)

2. Bundesliga

Marcin Kamiński – 90 minut dla Schalke w zremisowanym meczu z Werderem Brema (1:1)

Jakub Piotrowski – minuta dla Fortuny Dusseldorf w przegranym meczu z Dresden (1:0)

Włochy

Serie A

Arkadiusz Reca – 27 minut dla Spezii w przegranym meczu z Atalantą (5:2)

Wojciech Szczęsny (b) – 90 minut dla Juventusu w wygranym meczu z Lazio (0:2)

Łukasz Skorupski (b)- 90 minut dla Bologni w przegranym meczu z Venezia (0:1)

Bartosz Bereszyński – 60 minut i żółta kartka dla Sampdorii w wygranym meczu z Salernitaną (0:2)

Piotr Zieliński – 90 minut i gol dla Napoli w przegranym meczu z Interem (3:2)

Aleksander Buksa – minuta dla Genoi w przegranym meczu z Romą (0:2)

Paweł Dawidowicz – 90 minut dla Verony w wygranym meczu Empoli (2:1)

Karol Linetty – 61 minut dla Torino w wygranym meczu z Udinese (2:1)

Serie B

Przemysław Szymiński – 90 minut dla Frosinone w zremisowanym meczu z Lecce (0:0)

Patryk Peda – 19 minut dla Spal w przegranym meczu z Alessandrią (2:3)

Thiago Cionek – 90 minut i żółta kartka dla Regginy w przegranym meczu z Cremonese (1:2)

Adrian Benedyczak – 34 minuty dla Parmy w zremisowanym meczu z Cosenza (1:1)

Cypr

Mateusz Stępiński – 90 minut dla Aris w przegranym meczu z Omonia (3:0)

Patryk Procek (b)- 90 minut dla Paeek w przegranym meczu z Apollon (3:1)

Dania

Kamil Grabara (b)- 90 minut dla FC Kopenhaga w zremisowanym meczu z Aarhus (1:1)

Dawid Kurminowski – 3 minuta dla Aarhus w zremisowanym meczu z Kopenhagą (1:1)

Grecja

Damian Szymański – 73 minuty dla AEK w przegranym meczu z Olimpiakosem (2:3)

Karol Świderski – 18 minut dla PAOK w przegranym meczu z Atromitos (2:0)

Japonia

Jakub Słowik (b)- 90 minut dla Vegalta Sendai w przegranym meczu z Shonan (0:2)

Jakub Świerczok – 88 minut i dwa gole dla Nagoya w wygranym meczu z G-Osaka (1:3)

Rosja

Rafał Augustyniak – 90 minut i żółta kartka dla Ural w zremisowanym meczu z Samarą (1:1)

Maciej Rybus – 90 minut dla Lokomotiwu Moskwa w przegranym meczu z Akhmat Grozny (1:2)

Grzegorz Krychowiak – 90 minut i gol dla Krasnodaru w wygranym meczu ze Spartakiem Moskwa (2:1)

Sebastian Szymański – 90 minut gol i asysta dla Dynamo Moskwa w wygranym meczu z Arsienał Tuła (5:1)

Stany Zjednoczone

Patryk Klimala – 63 minuty dla NY Red Bull w przegranym meczu z Philadelphia Union (1:0)

Kacper Przybyłko – 85 minut dla Philadelphia Union w wygranym meczu z NY Red Bull (1:0)

Jarosław Niezgoda – 24 minuty dla Portland w wygranym meczu z Minnesotą (3:1)

Turcja

Konrad Michalak – 11 minut i gol dla Konyasporu w wygranym meczu z Rizesporem (1:0)

Mateusz Lis (b) – 90 minut dla Altay w przegranym meczu z Adana Demirspor (1:3)

Inne:

Australia – Filip Kurto – 90 minut dla Macarthur FC w zremisowanym meczu z Wellington Phoenix

Hiszpania – Mateusz Bogusz – 75 minut dla Ibizy w zremisowanym meczu z Huescą (0:0)

Słowacja – Daniel Ściślak – 10 minut dla FK Pohornie w przegranym meczu z Sered (3:1)

Szkocja – Maksymilian Stryjek (b) – 90 minut dla St. Mirren w zremisowanym meczu z Livingston (1:1)

Ukraina – Tomasz Kędziora – 90 minut dla Dynamo Kijów w wygranym mecz z Odessa (1:6)

Wyspy Owcze – Michał Przybylski – 77 minut dla HB Torshavn w zremisowanym meczu z Runavik (2:2)