Arkadiusz Milik
MARSEILLE, FRANCE - FEBRUARY 28: Arkadiusz Milik goal celebration during the Ligue 1 match between Olympique Marseille and Olympique Lyon at Stade Velodrome on February 28, 2021 in Marseille, France. (Photo by Jonathan Bartolozzi/Olympique de Marseille via Getty Images)

Olympique Marsylia przegrał na wyjeździe z Galatasary SK 2:4. Dwa trafienia dla przyjezdnych zanotował Arkadiusz Milik.

Milik na liście strzelców meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europy wpisał się w drugiej połowie. W 69. minucie wykorzystał rzut karny, zaś w 85. minucie trafił głową po dograniu z lewej strony boiska.

Niestety jego zespół przegrał 2:4 i w tabeli grupy E pozostaje z 4 pkt, co daje 3. miejsce. Pewnym awansu do rundy wiosennej Ligi Europy jest Galatasary i Lazio. Olympique bój o grę w Lidze Konferencji stoczy z Lokomotiwem Moskwa. Ten mecz zaplanowano na 9 grudnia.