fot: YouTube

Legia Warszawa jest w trakcie przeprowadzania roszad kadrowych. Na liście życzeń Wojskowych pojawił się defensor Radomiaka Radom Raphael Rossi.

31-letni Brazylijczyk trafił do Radomiaka zimą 2021 roku. Zawodnik ten przyczynił się do awansu zespołu z Fortuna 1 Ligi. Przed rozpoczęciem nowego sezonu został wykupiony ze szwajcarskiego Sionu, z którego początkowo był tylko wypożyczony do Radomiaka.

Kwota tamtej transakcji opiewała na około 500 tysięcy euro. Teraz po zawodnika chce zgłosić się zespół ze stolicy.

Radomiak, który obecnie znajduje się w znacznie lepszej sytuacji niż Legia, wcale nie musi być skory do sprzedaży swojego zawodnika. Rossi w tym sezonie zagrał w 18 spotkaniach i raz wpisał się na listę strzelców. Brazylijczyk jest filarem defensywy radomian i to właśnie dzięki min. niemu Radomiak stracił w rundzie jesiennej tylko 16 goli.

Kwota, jaką za Rossiego miałaby wyłożyć Legia, ma być znacznie wyższa niż cena jego wcześniejszego przejścia. Radomiak jeszcze nieoficjalnie chce za niego minimum 2 miliony euro. Transfer Brazylijczyka rekomendował Wojskowym Marek Papszun. Szkoleniowiec widziałby go w składzie, gdyby dołączył do Legii po trwającym sezonie.

Zobacz więcej:

Nagły zwrot w spawie Sousy!Portugalczyk nie poprowadzi Flamengo!?

PlusLiga: Skra już na treningach! Bełchatowianie będą mieli intensywną końcówkę roku

PlusLiga: Nowy trener już w Olsztynie! Javier Weber rozpoczął treningi z AZS Olsztyn

Piłkarz z Ekstraklasy najlepszym piłkarzem na Łotwie

Chilijski napastnik pierwszym wzmocnieniem wicelidera PKO Ekstraklasy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!