fot: YouTube

Kacper Kozłowski opuszcza Pogoń Szczecin i na zasadzie transferu definitywnego trafia do angielskiego Brighton & Hove Albion F.C.

Według informacji podanej przez polski zespół, wartość, za którą Kozłowski zostaje sprzedany do Brighton, nie będzie ujawniona. Portowcy zdradzają, że jest to suma ośmiocyfrowa, a walutą transferu jest euro. – O usługi Kacpra od wielu lat zabiegało wiele klubów i było oczywiste, że przyjdzie w końcu taka chwila, kiedy się pożegnamy. W 2021 roku kariera Kacpra niesamowicie przyspieszyła, czego efektem jest transfer do Brighton. Rozmawialiśmy z jego nowym klubem o powrotnym wypożyczeniu Kacpra do końca sezonu, ale w tej kwestii nie udało się niestety osiągnąć porozumienia – powiedział, cytowany przez stronę klubu ze Szczecina, Dariusz Adamczyk, który jest szefem pionu sportowego.

W Brighton gra już Jakub Moder oraz Michał Karbownik, lecz ten został wypożyczony do greckiego Olympiakosu Pireus. Nowa drużyna 18-latka zgromadziła dotąd 27 pkt i w ligowej tabeli zajmuje 9. miejsce.

Kozłowskiemu nie od razu przyjdzie grać z kolegą z reprezentacji.

Do 30 czerwca bieżącego roku Kozłowski będzie grał w barwach lidera belgijskiej ekstraklasy, Royale Union Saint Gilloise.

W obecnym sezonie ligowym Kozłowski strzelił w Ekstraklasie trzy bramki, zaś Pogoń plasuje się w tabeli na 2. miejscu.

Poprzedni artykułPlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA w nowym roku nadal bez porażki!
Następny artykułPlusLiga: Covid sabotuje mecz! Spotkanie 15. kolejki przełożone!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!