DARIUSZ WYKA (z pilką) fot. KAROL MAKOWSKI

Mecz III kolejki grupy I europejskich pucharów FIBA Europe Cup pomiędzy Legią Warszawa a medi Bayreuth oraz spotkanie XIX kolejki Energa Basket Ligi w której legioniści mieli mierzyć się na wyjeździe z PGE Spójnią Stargard nie zostaną rozegrane w  pierwotnych terminach. Powodem jest wykrycie przypadków zakażenia koronawirusem wśród części zawodników stołecznego zespołu.

 

Kolejne spotkanie, tym razem w ramach Energa Basket Ligi, legioniści mieli zagrać w niedzielę 16 stycznia z PGE Spójnią Stargard jednak to starcie zostanie przełożone na inny termin. Podobnie może być z kolejnym meczem Energa Basket Ligi  zaplanowanym na  piątek, 21 stycznia – wówczas Zieloni Kanonierzy mają zagrać na wyjeździe z Pszczółką Startem Lublin, ale prawdopodobnie mecz ten nie zostanie rozegrany w pierwotnym terminie.

Takie same złe informacje napływają z Sopotu. Miało być koszykarskie wydarzenie w Sopocie, ale niestety środowe spotkanie między Treflem a CSM CSU Oradeą w ramach FIBA Europe Cup się nie odbędzie. Przełożony został także mecz 19. kolejki PLK z HydroTruckiem, gdyż Trefl ma w zespole kolejnych zawodników z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!