Świderski

Karol Świderski zdobył swoją czwartą bramkę w rozgrywkach ekstraklasy greckiej, a jego zespół pokonał OFI Kreta 3:0.

Świderski od początku sezonu nie jest faworytem trenera Razvan Lucescu, który nie daje reprezentantowi szansy gry od pierwszych minut. Sytuacja powtórzyła się w spotkaniu z OFI Kreta gdy były napastnik Jagiellonii Białystok pojawił się na boisku w 80.minucie spotkania, a cztery minuty później ustalił wynik spotkania.

24-letni zawodnik w obecnym sezonie Super League 1 wystąpił w 16 spotkaniach jednak przełożyło się to zaledwie na 743. minuty spędzone na boisku. Polak dostawał również szanse gry w Lidze Konferencji czy Pucharze Grecji jednak w żadnych z tych rozgrywek nie zdobył bramki.