Po niemal rocznej przerwie Krystian Bielik wrócił do składu Derby County i zdobył bramkę dającą remis w szóstej minucie doliczonego czasu gry!

24-letni pomocnik, który kilka dni temu wystąpił w drugiej drużynie Derby na boisku pojawił się w 69.minucie zmieniając Liama Thompsona gdy jego zespół przegrywał 0:2. Gospodarze bramkę kontaktową zdobyli w 87.minucie a na listę strzelców wpisał się Plange. Gdy wydawał się, że spotkanie zakończy się zwycięstwem Birmingham bramkę na wagę jednego punktu w 96.minucie zdobył Krystian Bielik. Niestety reprezentant Polski doznał najprawdopodobniej kolejnej kontuzji.

Derby zajmuje po 29. kolejkach przedostatnie miejsce w tabeli Championship ze strata siedmiu oczek do miejsca gwarantującego utrzymanie. Zespół prowadzony przez Wayne Rooneya sezon rozpoczął z -21 punktami na koncie.

Spotkanie w podstawowym składzie gospodarzy rozpoczął Kamil Jóźwiak jednak musiał opuścić boisko przed przerwą z powodu kontuzji.