Fot: Fot:FA Irleand/Twitter

Reprezentacja Polski prowadzona przez Nine Patalon w swoim pierwszym tegorocznym spotkaniu towarzyskim rozegranym w ramach turnieju Pintar Cup przegrała z Irlandią 1:2.

Reprezentacja Polski na turniej w Hiszpanii udała się w 26 osobowym składzie. W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie nie zobaczyli bramek. Druga część meczu rozpoczęła się od rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką jednej z rywalek Biało-Czerwonych. Jedenastkę na rzut karny wykorzystała występująca w PSG, Paulina Dudek. Polski dały się zaskoczyć w 66. minucie gdy do wyrównania doprowadziła Lucy Quinn. Bramkę na wagę zwycięstwa Irlandki zdobyły na kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, a po raz drugi w tym spotkaniu Karoline Klabis pokonała Louise Quinn.