MLS
fot:newyorkredbulls.com

Patryk Klimala zdobywając dwie bramki dla New York Red Bulls zapewnił swojemu zespołowi zwycięstwo nad Chicago Fire.

23-letni Klimala spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się po przerwie gdy jego zespół przegrywał 0:1. Klimala odwrócił losy spotkania zdobywając pierwszą bramkę w 75.minucie po tym jak jak wykorzystał podanie od znanego z występów w Legii Warszawa Luquinhasa z prawej strony boiska i płaskim uderzeniem z okolic jedenastego metra pokonał bramkarza rywali. Reprezentant Polski bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w doliczonym czasie gry po tym jak pewnym uderzeniem z rzutu karnego pokonał bramkarza rywali.

Zespół gospodarzy kończył spotkanie w dziewięciu po tym jak w 89.minucie za dwie żółte kartki boisko opuścił Jhon Duran, a trzy minuty później jego los podzielił Rafael Czichos.

Poza kadrą meczową Chicago Fire znalazł się Kacper Przybyłko.