Widzew
fot: widzew.com

Widzew Łódź pokonał ŁKS Łódź w derbach Łodzi 1:0 i powrócił na fotel wicelidera Fortuna 1 Ligi wyprzedzając Arkę Gdynia.

W pierwszych minutach to Widzew starał się stwarzać zagrożenie pod bramka rywali i w piątej minucie przyjezdni oddali pierwszy strzał jednak kun uderzał niecelnie. W kolejnych minutach dobrą sytuację miał Terpiłowski jednak uderzył niecelnie.

Na początku drugiej częsci spotkania piłka po uderzeniu Terpiłowskiego zatrzymała się na słupku. Chwile później uderzenie Pirulo zostało wybitę na rzut rożny po którym uderzał głową Koprowski jednak Ravas dobrze zachował się w bramce. W 60.minucie piłkę we własnym polu karnym stracił Kreuzriegler jednak Pirulo, który przejął piłkę oddał niecelny strzał. W 78. minucie w sytuacji sam na sam z Ravasem znalazł się Corral jednak góra z tego pojedynku wyszedł bramkarz Widzewa. Dwie minuty później błąd w strefie środkowej jednego z zawodników ŁKS-u, który wykorzystali Widzewiacy, a dokładnie Pawłowski, który w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w siatce. W kolejnych minutach gospodarze próbowali doprowadzić do wyrównania jednak bez rezultatu.