Raków
PKO BP Ekstraklasa: Stal Mielec - Raków Częstochowa - Ivi Lopez fot. Damian Kuziora

Polskie źródła coraz częściej mówią o możliwości opuszczenia przez Lopeza Rakowa Częstochowy. To byłaby wielka strata dla Rakowa, który straciłby swojego najlepszego strzelca. 

Dziś takie informacje podawał sport.pl czy Interia. Ivi Lopez na ten moment jest najlepszym piłkarzem Rakowa, a także jednym z czołowych piłkarzy w całej Ekstraklasie. Przyczynił się do zdobycia Pucharu Polski przez Częstochowian. Pomógł im też w tak wysokiej pozycji jaką aktualnie zajmują w tabeli licząc się ciągle w walce nawet o Mistrzostwo Polski. Hiszpan podczas tego sezonu już dwukrotnie zdobywał tytuł najlepszego zawodnika miesiąca w Ekstraklasie.

Według informacji przekazywanych przez media do klubu nie wpłynęła jeszcze żadna oferta za Iviego. Raków jest jednak na to przygotowany i zdaje sobie sprawę, że może to nastąpić w ciągu kilkunastu najbliższych dniach. W dodatku władze Czestochowian już teraz rozglądają się za zastępcą Hiszpana.

Ivi Lopez w drużynie Rakowa występuje od września 2020 r. Od tego momentu 27-latek wystąpił w 74. meczach. Zdobył w nich 33 bramki i dwudziestokrotnie asystował. Aktualnie znajduje się na czele klasyfikacji strzelców Ekstraklasy z 18. bramkami na koncie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!