Jakub Kiwior Młodzieżówka
Foto: Piotr Matusewicz / East News

To może być jedno z najbardziej zaskakujących powołań na Ligę Narodów. Możliwe, że w kadrze znajdzie się debiutant ze Spezii – Jakub Kiwior. Czesław Michniewicz rozważa i zastanawia się nad tym powołaniem. 

Jakub Kiwior występuje w Serie A w Spezii. W tym sezonie zagrał już w dwudziestu meczach. Co więcej w dziewiętnastu z nich wyszedł w podstawowym składzie. Czesław Michniewicz bardzo dobrze zna Kiwiora. Panowie mieli okazję się poznać i ze sobą współpracować podczas zgrupowań kadry młodzieżowej. Michniewicz widziałby go na pozycji stopera, mimo, że w Spezii gra na defensywnej pomocy. Kiwior nie jest jedynym Polakiem grającym w Spezii ma tam kolegę w postaci Arkadiusza Recy, który również cieszył się już z powołań do Reprezentacji Polski. Kto wie może niedługo zarówno Kiwior jak i Reca spotkają się także w barwach reprezentacyjnych.

Klub Polaka nadal nie jest pewny utrzymania. Nad strefą spadkową ma cztery punkty zapasu. Jak wynika z doniesień mediów od przyszłego sezonu Spezię będzie trenował Andrea Pirlo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!