Lewandowski
fot: getty images

Tym razem dziennikarze niemieckiego ”Sport 1” podsycają plotki dotyczące transferu Roberta Lewandowskiego do Barcelony. Twierdzą oni, że doszło już do porozumienia agenta Lewego z Barceloną. 

Nie ma dnia w których nie słyszelibyśmy o rzekomych przenosinach Roberta Lewandowskiego do hiszpańskiego klubu. Niemieckie dzienniki rozpisują się o tym, że RL9 poinformował już władze Bayernu o swojej decyzji jaką jest rozstanie z klubem. Co zrobi z tym Bayern? Zarząd rozważa dwie opcje: albo przyjęcie oferty w wysokości 35-40 mln tego lata za Lewego albo zatrzymanie go na kolejny rok i oddanie za darmo latem 2023 r.

W ”Sport 1” dotarli do kolejnych rewelacji dotyczących polskiego napastnika. Uważają oni, że Pini Zahavi (agent Lewandowskiego) już porozumiał się ustnie z ”Dumą Katalonii”. Mówi się o trzyletnim kontrakcie jaki miałby obowiązywać pomiędzy Polakiem, a FC Barceloną.

Władze Bayernu są nastawione sceptycznie do transferu. Publicznie w tej kwestii wypowiedział się chociażby Hubert Heiner – szef Bayernu Monachium. Podkreślił, że Lewandowski ma kontrakt do czerwca 2023 r. i wypełni go do końca. FC Barcelona więc musi poczekać na zgodę Bayernu, żeby móc złożyć oficjalną ofertę za piłkarza, ewentualnie może wstrzymać się z transferem jeszcze rok i wtedy otrzymać Lewego za darmo.

Robert Lewandowski w tym sezonie również może się pochwalić świetnymi statystykami w Bundeslidze. W barwach Bayernu wystąpił już czterdzieści pięć razy zdobywając przy tym czterdzieści dziewięć bramek i siedem asyst.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!