fot: readastonvilla.com

Matty Cash zdobył jedną z bramek dla Aston Villi jednak jego zespół pomimo prowadzenia 2:0 przegrał z Manchesterem City 3:2.

Od początku spotkania to gospodarze narzucili swój styl gry i atakowali bramkę rywali. Goście jednak skutecznie się bronili i ograniczali do szybkich wypadów w pole karne rywali, które przyniosły efekt w 37.minucie gdy z lewej strony piłkę otrzymał Matty Cash i uderzeniem głowa wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Po przerwie prowadzenie podwyższył Philipe Coutinho i wydawało się, że zespół z Manchesteru nie sięgnie po mistrzostw Anglii. Wszystko odmieniło się pomiędzy 76, a 81. minuta gdy gospodarze zadali trzy ciosy rywalom i ostatecznie wygrali 3:@ i mogli cieszyć się ze zdobycia mistrzowskiego tytułu.

Dla Matty’ego Casha była to czwarta ligowa bramka w sezonie. Jego zespół na koniec rozgrywek uplasował się na czternastym miejscu w tabeli.