W spotkaniu przedostatniej kolejki francuskiej FC Fleury 91 pokonało 4:2 Saint Etienne, a cztery bramki zdobyła Nikola Karczewska.

22-letnia reprezentantka Polski spotkanie rozpoczęła na ławce rezerwowych i na placu gry pojawiła się po przerwie gdy jej zespół przegrywał 0:2. Na pierwsze trafienie 22-latki kibice na stadionie musieli czekać niespełna 120 sekund od wznowienia gry gdy Karczewska zdobyła bramkę kontaktową dla swojego zespołu. W 60.minucie wychowanka Górnika Łęczna po raz drugi pokonała bramkarkę rywali doprowadzając do wyrównania. Swoje show reprezentantka Polski kontynuowała w 86.minucie gdy zdobyła trzecią bramkę w meczu i wyprowadziła swój zespół na prowadzenie. W ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry wynik podwyższyła Piga.

Karczewska, która do zespołu Fleury trafiła w trwającym sezonie z Górnika Łęczna rozegrała 20 spotkań ligowych w których zdobyła dziesięć bramek. W spotkaniu z Saint Etienne w barwach gospodyń do 69.minuty przebywała Ewelina Kamczyk, a całe spotkanie rozegrała Dominika Grabowska.