Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała w Łodzi z reprezentacją Niemiec 1:2 i straciła szanse na grę w barażach o awans do mistrzostw Europy.

Reprezentacja Polski od początku spotkania rozpoczęła ustawiona bardzo ofensywnie i już w pierwszym kwadransie Biało-Czerwoni powinni prowadzić jednak znakomitej sytuacji nie wykorzystał Kacper Kozłowski, chwilę później Białek uderzał jednak w bramce dobrze zachował się bramkarz rywali. W 25.minucie fatalny błąd popełnił Mosór, który zagrał piłkę głową wprost pod nogi Moukoko, który wyprowadził gości na prowadzenie. Polacy odpowiedzieli niespełna dziesięć minut po stracie bramki gdy Mantla uderzeniem głową pokonał Bartosz Białek.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Polaków, a dokładnie uderzenia Michała Skórasia, którego strzał zatrzymał się na poprzeczce. Niemcy odpowiedzieli uderzeniem Samardzica. W ostatnich minutach Polacy zaatakowali jednak szybki kontratak rywali w 84.minucie zakończył celnym uderzeniem na bramkę Moukoko, który wyprowadził swoją reprezentację na prowadzenie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i prowadzona przez Macieja Stolarczyka reprezentacja nie awansowała do finałów mistrzostw Europy.